В яких випадках не допоможе стабілізатор напруги?

Адже проводка, яка встановлена в будинках ще за часів колишнього СРСР, уже застаріла, адже нею оснащувалися житлові будинки в той час, коли ніхто уявлення не мав про комп’ютери, побутову електричну техніку та інші інновації сьогодення, і вже точно не знав, що вони будуть буквально в кожному будинку і у великій кількості. Багато рекомендацій щодо захисту сходяться у встановленні стабілізатора напруги. Однак, треба розуміти, що стабілізатор — не панацея, він не здатний вирішити всі проблеми з низькою і нестабільною напругою. У деяких випадках встановлення стабілізатора напруги навіть може суттєво посилить проблему. Якісний ефективний стабілізатор зможе захистити домашнє електричне обладнання від занадто великої і дуже маленької напруги в електромережі, але від короткочасного відключення електрики він не рятує, і від перешкод по нейтралі, як правило, теж не допомагає.

Однак хочеться оговорити деякі випадки, коли навіть установка стабілізатора не допомагає впоратися з існуючою проблемою перепадів і стрибків напруги.

Перш за все, мова йде про великий приватний сектор. Проводка там настільки зношена, що працює буквально впритул до реальних навантажень та стрибків, що в корені не повинно бути. Зношування системи в даному випадку пов’язане з тим, що в приватному секторі існує саме зовнішня і стара проводка, яка переважно під впливом опадів, перепадів температур і іншого, досить швидко зношується.

Результат пошуку зображень за запитом "стабілізатор напруги"

А вважаючи що і вона була встановлена кілька десітків років тому, ще в 20 столітті, то її стан є критичним. Крім того, багато власників приватних будинків почали розширювати їх межі, роблячи прибудови, що має на увазі збільшення і споживання електроенергії. Однак про безпеку в даному випадку і збільшення потужності стабілізатора, як раз, багато з таких домовласників забувають. Однак не тільки в ньому справа.

У міру зношування кабелю його потрібно міняти на новий, що допоможе створити добре джерело живлення всіх домашніх електричних приладів. Дуже часто люди самостійно, не маючи на те ніякого дозволу, втручаються в систему енергозабезпечення, підтвердженням чого стають дроти з різного металу і перетину, скорочення між собою. А потім всі дивуються, звідки беруться всі ці скачки і замикання. Саме тому необхідно буде змінювати вступний кабель, замінюючи його на більш потужний і надійний. Звичайно, далеко не кожен пересічний споживач зможе розібратися у всіх існуючих тонкощах цієї справи. Саме тому краще скористатися послугами справжнього професіонала, так би мовити, майстри своєї справи — електрика. Він виявить всі проблеми і порушення, які існують у будинку, допоможе знайти вірне рішення існуючої проблеми, придбати все необхідне, а також прокласти нову мережу. У будь-якому випадку без певного досвіду, вправності і знань не варто навіть і пробувати самим щось усунути, так як це дуже небезпечно в першу чергу для життя.

При цьому, слід враховувати, що який стабілізатор напруги вибрати — залежить від конкретної ситуації. Адже як було вищезазначено, не завжди він стане в нагоді. І іноді набагато краще усунути проблему (причину), ніж ставити стабілізатор (усувати наслідок).

Комментарии запрещены.

 • 20.04.2018
  Преимущества каркасного дома

  Дома по канадской технологии – скорое новоселье в бюджетном жилье Появление каркасных домов принесло много новых возможностей, что позволило им прочно занять свою нишу в сфере малоэтажного строительства. Один из важных плюсов такого сооружения – применение легкого фундамента.... 
  Читать полностью

 • 17.04.2018
  Как выбрать тротуарную плитку от производителя?

  Тротуарная плитка на сегодняшний день по праву считается самым лучшим материалом для мощения поверхности. Вы ошибаетесь, если считаете, что идеальная глянцевая поверхность является главным признаком качества. Для достижения такого эффекта производители часто добавляют... 
  Читать полностью

 • 13.04.2018
  Крыша из керамической черепицы

  Крыша из керамической черепицы Востребованность натуральной черепицы в качестве кровельного материала обусловлена ее надежностью и долговечностью эксплуатации. Именно этот материал обладает необходимой устойчивостью к воздействию ультрафиолетовых излучений, а также... 
  Читать полностью